Runde 19-30 er berammet

Da er resten av sesongen i OBOS-ligaen berammet og nedenfor kan du se når laget ditt spiller.

Etter 11 herlige runder ser tabellen slik ut i dag. I morgen sparkes runde 12 i gang, og du kan klikke her for å se hvor du kan se kampene. 

Spilt S Vunnet V Uavgjort U Tap T + - +/- Poeng P Form
1 Tromsø Tromsø 17 12 2 3 30 12 18 38 V V T U V
2 Sogndal Sogndal 17 11 3 3 39 19 20 36 V V V V U
3 Ranheim TF Ranheim TF 17 11 0 6 48 29 19 33 V V T T T
4 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 17 9 5 3 27 16 11 32 V V V V U
5 Åsane Åsane 17 8 4 5 35 25 10 28 T V V V T
6 Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink 17 7 4 6 34 31 3 25 V T V U T
7 Sandnes Ulf Sandnes Ulf 17 7 4 6 26 34 -8 25 U T T V U
8 Raufoss Raufoss 17 5 7 5 26 23 3 21 U V U V V
9 Grorud Grorud 17 5 6 6 24 25 -1 21 T T U U U
10 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa 16 4 5 7 28 34 -6 17 T V V T T
11 Strømmen Strømmen 17 6 2 9 25 33 -8 17 T V V T V
12 KFUM KFUM 17 4 5 8 20 28 -8 17 T T T U V
13 Jerv Jerv 15 3 6 6 22 34 -12 15 T T T T T
14 Øygarden FK Øygarden FK 17 3 5 9 22 38 -16 14 T T V T U
15 Kongsvinger Kongsvinger 16 3 4 9 16 29 -13 13 T T T U V
16 HamKam HamKam 15 2 4 9 22 34 -12 10 T T V T V

Slik spilles resten av OBOS-ligaen 2020

 

Round 19 (3, 4 oktober) Dag/Kl.slettKanal
Jerv-StrømmenLørdag 1530Dplay
Kongsvinger-KFUM OsloSøndag 1500ESN
Ranheim-SogndalLørdag 1530Dplay
Raufoss-HamKamLørdag 1530Dplay
Sandnes Ulf-GrorudLørdag 1530Dplay
Stjørdals-Blink-LillestrømLørdag 1530Dplay
Tromsø-ÅsaneLørdag 1530Dplay
Øygarden-Ull/KisaLørdag 1530Dplay
     
Round 20 (11, 12 oktober)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-Sandnes UlfSøndag 1530Dplay
Jerv-RaufossSøndag 1530Dplay
KFUM Oslo-GrorudSøndag 1530Dplay
Lillestrøm-ØygardenSøndag 1800ESN
Sogndal-TromsøSøndag 1530Dplay
Strømmen-KongsvingerSøndag 1530Dplay
Ull/Kisa-RanheimSøndag 1530Dplay
Åsane-Stjørdals-BlinkSøndag 1530Dplay
     
Round 21 (17, 19 oktober)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-HamKamLørdag 1530Dplay
Kongsvinger-JervLørdag 1530Dplay
Ranheim-LillestrømSøndag 1500ESN
Raufoss-SogndalLørdag 1530Dplay
Sandnes Ulf-ÅsaneLørdag 1530Dplay
Stjørdals-Blink-Ull/KisaLørdag 1530Dplay
Tromsø-KFUM OsloLørdag 1530Dplay
Øygarden-StrømmenLørdag 1530Dplay
     
Round 22 (24, 25 oktober)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-SogndalLørdag 1530Dplay
Jerv-ØygardenLørdag 1530Dplay
Kongsvinger-RanheimLørdag 1530Dplay
Lillestrøm-Sandnes UlfSøndag 1500ESN
Stjørdals-Blink-TromsøLørdag 1530Dplay
Strømmen-RaufossLørdag 1400Dplay
Ull/Kisa-GrorudLørdag 1530Dplay
Åsane-KFUM OsloLørdag 1400Dplay
     
Round 23 (28 oktober)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-ÅsaneOnsdag 1400Dplay
KFUM Oslo-Ull/KisaOnsdag 1400Dplay
Ranheim-Stjørdals-BlinkOnsdag 2000ESN
Raufoss-LillestrømOnsdag 1800Dplay
Sandnes Ulf-StrømmenOnsdag 1800Dplay
Sogndal-JervOnsdag 1800Dplay
Tromsø-HamKamOnsdag 1800Dplay
Øygarden-KongsvingerOnsdag 1800Dplay
     
Round 24 (1. nov)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-ÅsaneSøndag 1500Dplay
Jerv-KFUM OsloSøndag 1500Dplay
Kongsvinger-RaufossSøndag 1500Dplay
Lillestrøm-TromsøSøndag 1500TVN
Stjørdals-Blink-GrorudSøndag 1500Dplay
Strømmen-SogndalSøndag 1400Dplay
Ull/Kisa-Sandnes UlfSøndag 1500Dplay
Øygarden-RanheimSøndag 1500Dplay
     
Round 25 (4 november)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-StrømmenOnsdag 1300Dplay
KFUM Oslo-HamKamOnsdag 1300Dplay
Ranheim-JervOnsdag 1800Dplay
Raufoss-ØygardenOnsdag 1800Dplay
Sandnes Ulf-Stjørdals-BlinkOnsdag 1800Dplay
Sogndal-LillestrømOnsdag 2000Dplay
Tromsø-KongsvingerOnsdag 1800Dplay
Åsane-Ull/KisaOnsdag 1300Dplay
     
Round 26 (7, 8 november)Dag/Kl.slettKanal
HamKam-Ull/KisaLørdag 1530Dplay
Jerv-GrorudLørdag 1530Dplay
Kongsvinger-Sandnes UlfSøndag 1500ESN
Lillestrøm-ÅsaneLørdag 1530Dplay
Raufoss-RanheimLørdag 1530Dplay
Sogndal-KFUM OsloLørdag 1530Dplay
Strømmen-Stjørdals-BlinkLørdag 1300Dplay
Øygarden-TromsøLørdag 1530Dplay
     
Round 27 (15 november)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-RaufossSøndag 1300Dplay
HamKam-StrømmenSøndag 1530Dplay
KFUM Oslo-RanheimSøndag 1300Dplay
Sandnes Ulf-SogndalSøndag 1530Dplay
Stjørdals-Blink-ØygardenSøndag 1530Dplay
Tromsø-JervSøndag 1530Dplay
Ull/Kisa-LillestrømSøndag 1800ES1
Åsane-KongsvingerSøndag 1300Dplay
     
Round 28 (21, 22 november)Dag/Kl.slettKanal
Jerv-ÅsaneLørdag 1530Dplay
Kongsvinger-Stjørdals-BlinkLørdag 1530Dplay
Lillestrøm-KFUM OsloLørdag 1530Dplay
Ranheim-HamKamLørdag 1530Dplay
Raufoss-TromsøSøndag 1500ESN
Sogndal-GrorudLørdag 1530Dplay
Strømmen-Ull/KisaLørdag 1300Dplay
Øygarden-Sandnes UlfLørdag 1530Dplay
     
Round 29 (28 november)Dag/Kl.slettKanal
Grorud-KongsvingerLørdag 1500Dplay
HamKam-LillestrømLørdag 1500TVN
KFUM Oslo-ØygardenLørdag 1500Dplay
Sandnes Ulf-JervLørdag 1500Dplay
Stjørdals-Blink-RaufossLørdag 1500Dplay
Tromsø-RanheimLørdag 1500Dplay
Ull/Kisa-SogndalLørdag 1500Dplay
Åsane-StrømmenLørdag 1500Dplay
     
Round 30 (5 desember)Dag/Kl.slettKanal
Jerv-Stjørdals-BlinkLørdag 1500Dplay
Kongsvinger-Ull/KisaLørdag 1500Dplay
Lillestrøm-GrorudLørdag 1500Dplay
Ranheim-Sandnes UlfLørdag 1500Dplay
Raufoss-KFUM OsloLørdag 1500Dplay
Sogndal-ÅsaneLørdag 1500Dplay
Strømmen-TromsøLørdag 1500TVN
Øygarden-HamKamLørdag 1500Dplay

 

 

Annonse fra Obos-ligaen: